Jarní trendy v líčení: tvářenky

By Michaela Cheetah - pondělí, srpna 14, 2017

Základem správného líčení je sjednocený vzhled pleti a k němu neodmyslitelně patří i správná volba tvářenky. Já doteď žádnou tvářenku nevlastnila a abych pravdu řekla, doteď jsem se tvářenky tak trochu bála a neměla odvahu ji vyzkoušet. Řekla jsem si, že si nějakou prostě objednám a udělám si radost. Nevěděla jsem jakou, samozřejmě. Takže jsem na Notino.cz hledala cenově dostupné a našla jsem si dvě, které jsem chtěla vyzkoušet.
Tahle tvářenka mě zaujala vzhledem. Krásný obal, hezká barvička a pěkný přiložený štěteček, který ale bohužel nestojí úplně za nic. Takže samozřejmě, každý, kdo používá tvářenku, tak má doma nějaký štětec určený přímo pro tvářenku.

Pigmentace tvářenky je dobrá, trochu se třpytí, ale to nijak nevadí. Nepráší. Pudrová textura přirozeně zvýrazní kontury a vydrží zcela celý den. Barva je trochu do oranžova, netrefila jsem tak úplně jarní odstín, ale myslím, že k nějakému konkrétnímu líčení bude super.
Odstín golden brown.

Tuhle tvářenku jsem v košíku měla jako první, viděla jsem jí už u několika blogerek a tvrdily, že je poměrně dobrá za tu cenu (49,-). Tak jsem si řekla, co, za 49 korun si jí vezmu a uvidím. Opět začínám balením. Abych pravdu řekla, od Makeup Revolution bych očekávala luxusnější balení. Asi to chtěli mít jednoduché. Ale hlavně aby to bylo i praktické, že... Řeknu vám, asi hodinu jsem se pokoušela tuhle tvářenku otevřít. Říkala jsem si, tak na to nemám, ještě si zlomím nehet. :D Ale po chvilce jsem jí konečně otevřela! Konečně!
Nevím, jestli s tím měl problém i někdo jiný, nebo jsem dostala jen já nějaké špatné balení.
Teď už ale k samotnému produktu. Z tvářenky jsem nadšená stejně jako z předchozí. Akorát tahle tvářenka už maličko práší, ale s tím já problém nemám. Konečně jsem se trefila vybrat odstín, který mi připomíná jaro a všechno rozkvetlé. Krásná světle růžová barvička, která rozzáří každou tvářičku a na jaře bude jen zářit.
Odstín sugar.
Co vy a tvářenky? Používáte / nepoužíváte?

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů