Rtěnka s opravdovou květinou: je to zázrak?

By Michaela Cheetah - pondělí, srpna 14, 2017

Světoznámá rtěnka původem z Pekingu je konečně u nás! Tato průhledná rtěnka s opravdovou květinou a zlatými vločkami ovládla celý svět! Pochází z Pekingu a jejím jménem je KAILIJUMEI LIPSTICKTato rtěnka ovšem nebude pro slečny, co preferují výrazné rty.
Je to totiž průhledný gel, vypadající z prvu nenápadně, ale po nanesení na rty mění svůj odstín z transparentní na příjemně broskvové až narůžovělé tóny, dle vašeho vlastního pH! A proto každá majitelka téhle rtěnky vlastní svou ojedinělou barvu. Na první pohled zaujme rtěnka především svým vzhledem.
Rtěnka zprvu působí velmi jemně a křehce, vydrží však opravdu velmi dlouho. Pro její voděodolný efekt je po nanesení takřka nesmazatelná, proto se nestírá při jídle ani láskyplném polibku. Navíc rty perfektně hydratuje a při nanášení samotné rtěnky vás jistě potěší malé zrcátko, kterým je vybavená každá z rtěnek.
Rtěnky najdete na stránce KAILIJUMEI.CZ a vybrat si můžete ze čtyř odstínů.
Jak se vám rtěnka líbí? :-)

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!