LANCÔME ROSE HIGHLIGHTER 2017

By Michaela Cheetah - pondělí, srpna 14, 2017

Už jste slyšeli o tomhle Rose rozjasňovači?? Já ho našla na instagramu a co nevidět bude k vidění všude, protože tenhle "trend" začíná být populární nejen svým vzhledem, ale i svou neuvěřitelnou pigmentací a výdrží.
Našla jsem, že stojí 60 dolarů, což je v přepočtu 1 520,- Kč
No, nevím, zda je to přijatelná cena, ale jelikož je to NOVINKA a je to nový trend, tak to není nic co by mě překvapilo.
Produkt je od značky Lancôme. Na první pohled to vypadá, že je to jen malá kulatá krabička s reálnou růží uvnitř. Ale růže je ve skutečnosti pokryta highlighterem. Jen přejedete štětcem po okvětních lístcích a nanesete na tvář. Jeho barva a pigmentace je neuvěřitelná.
Je to limitovaná edice, která je jak jsem už říkala od značky Lancôme a bude na prodej na internetových stránkách příští měsíc.
Můj názor? Je to opravdu krásný, boží, luxusní produkt, ale za takovou cenu bych si ho tedy nepořídila a vystačím si s levnějšími produkty, který jsou na tom podobněji.
Jak jste na tom s rozjasňovači vy? Používáte/Nepoužíváte?

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů

Moc děkuji za každý komentář, dělají mi ohromnou radost :)! Než něco napíšete, rozmyslete si, zda byste to chtěli číst vy a prosím, hlavně slušně. Děkuji všem za pochopení!